ثبت review در گوگل

ثبت review در گوگل مپ

تجربه ستاره دار بودن درنتایج گوگل
ثبت review در گوگل به ستاره دار شدن نتایج گوگل کمک میکند.

ثبت review در گوگل چه کمکی میکند؟ اینکه یک سایت در نتایج گوگل به صورت ستاره دار نمایش داده شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل تعداد مرورها یا همان review های ثبت شده روی نقشه گوگل است. مرتبط بودن محتوای کامنتهای گذاشته شده با کلمات کلیدی شما میتواند از دیگر عوامل باشد. گرفتن 5 ستاره در هر مرور کمک فراوانی به ستاره دار شدن نتایج سایت شما مینماید. همه مواردی که گفته شد از جمله خدماتی است که شرکت سرچ فن به شما ارائه میکند.

علاوه بر این فعال بودن کاربرانی که برایتان مرور ایجاد میکنند از عوامل بسیار مهم به نظر می آید. تیم بزرگ سرچ فن این امکان را فراهم کرده است. اکانتهایی که برای شما مرور ثبت میکنند اکانتهای فعال هستند. به شما 5 ستاره میدهند. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که قابلیت سایتها برای دریافت مرور متفاوت است. برخی اوقات موتور سرچ اجازه افزایش تعداد مرور ها را نمیدهد. بنابراین توصیه میکنیم حتما در دفعات متعدد و تعداد محدود سفارش ثبت مرور را انجام دهید.
نحوه سفارش ثبت review روی نقشه گوگل در کادر روبرو :

سفارش ثبت review در گوگل

سرچ فن تعداد متناسی از مرور (به انگلیسی : review) را در گوگل مپ روی آدرس سایت شما ایجاد مینماید.اگر سایت شما اصلا ری ویو ندارد و یا تعداد آن باب میل شما نیست.همین حالا باما تماس بگیرید. مشاوران ما با بررسی وب سایتتان میزان ریویو مناسب سایتتان را به شما ارائه می کنند.

برای ثبت مرور گوگل مپ، سرچ فن با داشتن گروه بزرگی از صاحبان اکانتهای مخصوص به شما کمک میکند تا تعداد بازخوردهای 5 ستاره خود روی نقشه را افزایش دهید.

هر 20 ، review با قید کلمات کلیدی شما در مرور ثبت شده 520000 تومان است. از آنجایی که گوگل تصمیم گیرنده نمایش یا عدم نمایش ریویو است. در صورت عدم نمایش برخی ریویوها، سرچ فن تا 5 ریویو اضافه برای شما به گوگل ارسال می نماید.هدف ما حصول نتیجه برای فعالیت شماست.

و یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین و تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

افزایش ترافیک سایت

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست