ثبت مکان در گوگل

ثبت مکان در نقشه گوگل

سرچ فن میتواند با داشتن اکانتهای مخصوص، مکان کسب و کار شما را در نقشه گوگل (به انگلیسی google map ) ثبت نماید. برای سفارش ثبت مکان مغازه، فروشگاه، فروشگاه آنلاین و یا هر مکان دیگری میتوانید مشخصات مکان مثل اسمی که میخواهید با آن در گوگل مپ نمایش داده شوید و آدرس دقیق پستی را برای ما ارسال کنید تا ما مراحل ثبت مکان در نقشه گوگل را برایتان انجام دهیم.

ثبت مکان در نقشه گوگل توسط سرچ فن

سفارش ثبت مکان در گوگل
درخواست تغییر برخی از مشخصات مکان کاری در گوگل
سفارش ثبت مکان در گوگل

در صورتی که تمایل دارید ما مکان کاری ( به انگلیسی = location ) شما را در گوگل به ثبت برسانیم و در حداقل زمان ممکن با سرچ در نقشه گوگل به نمایش در بیایید.

برای انجام ثبت لوکیشن در گوگل مپ :

  1. مبلغ 250000 تومان به شماره کارت 6274121161171640 واریز نمایید.
  2. با کارشناسان ما در تماس باشید.02126244986 و یا با واتساپ ما با شماره 09302883855 در ارتباط باشید تا فرآیند قراردادن آدرس کاریتان در گوگل سریعتر انجام شود.

ثبت تغییرات برای کلیه آدرسهایی که اولین بار توسط سرچ فن ثبت شده اند برای همیشه رایگان است.

درخواست تغییر برخی از مشخصات مکان کاری در گوگل

تغییر دادن آدرس در گوگل مپ:  تغییر دادن آدرس محل کاری یا لوکیشن قبلی شما و یا ایجاد هر نوع تغییری که قبلا به اشتباه وارد شده است کار ساده ایست! این کار را به سرچ فن بسپارید تا ثبت لوکیشن در گوگل مپ به درستی انجام شود. ما در چند ساعت تغییرات را برای شما انجام میدهیم.(ممکن است نمایش داده شدن تغییرات در نقشه گوگل چند روزی بنابر قدرت سایت شما زمان ببرد.)

جهت ایجاد تغییرات در آدرسهایی که پیشتر ثبت شده اند اگر آدرس توسط سرچ فن به ثبت رسیده است تغییرات آن به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد در غیر این صورت برای تغییر لوکیشن و یا دیگر تغییرات روی گوگل مپ:

  1. مبلغ 150000 تومان به شماره کارت 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی واریز نمایید.
  2. سپس مراحل اجرا را با شماره تماس ما 02126244956 و یا با واتساپ ما به شماره 09302883855 پیگیری فرمایید.

♦ ایجاد تغییر در آدرس ثبت شده در نقشه گوگل

اگر به دنبال تغییر دادن آدرسی هستید که از قبل در گوگل مپ به ثبت رسیده است: کافی است این موضوع را به اطلاع ما برسانید تا با سرعت بیشتری از تغییرات در آدرس پستی، شماره تلفن ،ساعات کاری و یا حتی آدرس سایتتان نتیجه بگیرید.بسته به قابلیت های سایت شما و تشخیص گوگل مدت زمان اعمال تغییرات میتواند متفاوت باشد اما شما با کمک ما میتوانید این بازه زمانی را به حداقل ممکن برسانید.نکته قابل توجه اینکه مشتریان عزیزی که ثبت مکانشان در گوگل توسط سرچ فن انجام شده است میتوانند کلیه تغییرات مد نظرشان را به صورت رایگان به سرچ فن سفارش دهند .

فهرست