خرید ترافیک سایت

خرید ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت روش های متنوعی دارد. یکی از اولیه ترین روشهای آن خرید بازدید سایت است. سوال این است چه موقعی کدام نوع بازدید را روی سایت اجرا کنیم. اولین نوع بازدید برای هر سایت ترافیک مستقیم، روی آدرس سایت است . خرید ترافیک سایت  طرحی است که در آن نیروهای انسانی سرچ فن مستقیما با تایپ کردن آدرس سایتتان وارد آن میشوند. اگر به بازدید با سرچ نیاز دارید به صفحه افزایش ورودی گوگل بروید.

خرید ترافیک سایت به معنی افزایش ترافیک مستقیم سایت است . شما میتوانید از این نوع ترافیک حتی پیش از معرفی سایت به  گوگل وب مستر استفاده کنید. پس انجام این نوع بازدید نیازی به این ندارد که، سایتتان در نتایج گوگل، ایندکس شده باشد. با این کار ترافیک مستقیم سایت خود را افزابش دهید.

خرید ترافیک سایت به طور مستقیم روی آدرس سایت یا صفحات :

خرید ترافیک سایت هم مثل سایر طرحهای سرچ فن سه پلن دارد. در هر سه پلن تمام IP های بازدید کننده در طی یک شبانه روز یکتا و غیرتکراری هستند. کلیه بازدیدها توسط نیروی انسانی از سراسر کشور انجام میشود. توجه کنید که  به ازای هر یک عدد بازدید ما حد اقل 5 دقیقه در سایت شما مهمان هستیم.

برای اجرای پلنهای طرح خرید ترافیک سایت ، تعداد صفحاتی که میخواهید بازدید شوند مهم است. مثلا میتوانید با سفارش یک پلن نقره ای حداقل یک صفحه و حداکثر سه صفحه  ، برای پلن طلایی حداقل یک صفحه و حداکثر پنج صفحه و  یا برای پلن VIP حداقل یک صفحه  و حداکثر هفت صفحه را انتخاب کنید. برای بیشتر از هفت صفحه باید دو طرح را همزمان شارژ فرمایید. با طرحهای پیشنهادی سرچ فن آشنا شوید. اگر ورودی از بک لینک میخواهید صفحه خرید بازدید گوگل رپورتاژ را ببینید.

ترافیک سایت با فرود مستقیم بخرید

خرید ترافیک سایت طرح نقره ای

افزایش بازدید سایت : در طرح نقره ای

تعداد 1000 بازدید انسانی با تایپ آدرس صفحات مورد نظر شما در آدرس بار ، فقط موبایل و فقط اینترنت دیتا و 5 دقیقه ماندن روی سایت شما انجام میشود.
مبلغ خرید ترافیک سایت مستقیم وبسایت نقره ای : دو میلیون و ششصد هزار تومان
مدت اجرای پروژه بین 10 تا 15 روز- تعداد صفحات حداقل یک و حداکثر سه آدرس
مدت اجرای پلن روی سایت شما میتواند بسته به وضعیت کنونی سایتتان متغیر باشد. برای تنظیم مدت زمان اجرا لازم است حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طرح نقره ای فرود مستقیم روی سایت : 1000 بازدید طی 10 تا 15 روز ، دو میلیون و ششصد هزار تومان

یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین

تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

فهرست