درباره ما

سرچ فن

درباره ما : افتتاح شرکت سرچ فن

شرکت سرچ فن ، با هدف کمک به کسب و کارهای اینترنتی در ایران عزیز، راه اندازی شد.اولویت کاری شرکت سرچ فن در نظر گرفتن افزایش ارتباطات کاربران اینترنتی با سایتهای شما بوده است. از آنجایی که بازار اصلی داد و ستد های اینترنتی موتور سرچ گوگل است سرچ فن با گردآوری افراد با تجربه در زمینه ارتباطات اینترنتی راهکارهایی ارائه کرد تا سایتهای فعال که رویکرد اصلی آنها فروش اینترنتی است بتوانند مخاطبین بیشتری جذب و پیشرفت کنند.

شروع کار با بازدید ارگانیک گوگلی

از آنجایی که قسمت مهم خدماتی که سرچ فن به شما ارائه میکند مربوط به اجرای بازدیدهای ارگانیک و کاملا انسانی است گردآوری نیروی انسانی با هدف اجرای بازدید از طریق سرچ کلمات کلیدی شما در گوگل در اولویت قرار گرفت که اکنون با جذب نیروی انسانی از سراسر ایران این امکان فراهم شده است که بازدید واقعی موبایلی با اینترنت دیتا روی سایتهای مختلف ارائه شود.

سایر ایده ها
ایده های دیگر

طرحهای دیگر:

پس از راه اندازی ساز و کار ترافیک گوگلی با موبایل روی سایتها، برخی از دیگر نیازهای سایتها مورد بررسی قرار گرفت.

یکی از این موارد طرح ارائه خدمات تهیه متن رپورتاژ و یا همان رپورتاژ نویسی بوده که تا کنون بیش از 100 رپورتاز نوشته شده توسط تیم حرفه ای سرچ فن برای سایتهای فعال ، در سایتهای منتشر کننده رپورتاژ به انتشار رسیده است.

از دیگر ایده های سرچ فن برای پیشبرد اهداف شما، ثبت مکان بیزینستان در گوگل مپ است که مخاطبان طیف خود را جذب میکند.گذاشتن review روی گوگل مپ شما از سایر مواردی است که سرچ فن با داشتن اکانتهای مخصوص به راحتی برای شما به اجرا میگذارد.

پشتیبانی

پشتیبانی

یکی از مهمترین و اصولی ترین کارهایی که باید بعد از راه اندازی هر نوع کسب وکاری مورد توجه قرار بگیرد مشتری مداری است.از اصول مشتری مداری این است که شرکت بعد از انجام فروش و انعقاد قرار داد علاوه بر ارائه خدمات مناسب، به پشتیبانی از مشتریان بپردازد.

تیم سرچ فن در هر زمان و هر مکانی که هستید روی شماره واتساپ 09382883855 پشتیبان شماست.

با ما در ارتباط باشید.

بخش پشتیبانی
جایزه اشتراک با ما
جایزه اشتراک با ما

جایزه اشتراک با ما

اگرچه درهر نوع همکاری بهترین نوع ارتباط ، یک ارتباط برد- برد است ، سرچ فن تصمیم دارد با ارائه جوایز اشتراک رضایت مندی بیش از پیش در مشتریان خود ایجاد کند.یکی از طرحایی که سرچ فن به عنوان جایزه اشتراک برای مشتریان خوب خود در نظر گرفته است ارائه خدمات زیر است:

  1. ازائه راهکارها و مشاوره مناسب رایگان برای انتخاب تعداد بازدیدها و همچنین زمان گسیل آنها روی سایت-بررسی و آنالیز سایت شما برای بهبود تاثیر بازدیدهای ارگانیک.رایگان
  2. پشتیبانی از تغییرات آدرس کسب و کار شما روی googlemap . رایگان

سئو کار هستید؟ برای دریافت تعرفه مخصوص سئوکاران باما در ارتباط باشید.

نظر به اینکه جذب ترافیک واقعی به واسط سرچ از گوگل یکی از مهمترین عوامل مربوط به سئو و سئوکاران است سرچ فن طرحی با عنوان بازدید سئو راه اندازی کرده است تا سئوکاران عزیز و شرکتهایی که تحت عنوان سئو فعالیت میکنند بتوانند از خدمات سرچ فن برای پیشبرد اهداف سئو استفاده نمایند.

اگر سئو کار هستید و برای سایت مشتریان خود نیاز به ترافیک واقعی دارید با کارشناسان ما روی خط 02126244986 در ارتباط باشید. تا از جوایز مربوط به اشتراک سئوکاران برخوردار شوید.

وجه تمایز

تفاوت ما با دیگر ارائه دهندگان بازدید

از مهمترین تفاوتهای ما با سایر ارائه کنندگان بازدیدها به صورت زیر است:

  1. بازدیدها رباتیک نیست و کاملا انسانی است. ما به شما بازدید ارگانیک ارائه میکنیم.
  2. بازدیدها فقط با موبایل انجام میشود.
  3. کلیه بازدیدها با ip های متفاوت از سراسر ایران صورت میگیرد.
  4. بازدید صرفا روی سایت شما نیست بلکه با جستجوی کلمات کلیدیتان از گوگل صورت میگرد.
  5. بازدید سرچ فن از تبلیغات گوگل نیز موثرتر است چرا که کلیک روی آدرس سایت شما انجام میشود و نه روی لینکی که گوگل به صورت تبلیغاتی برای شما ساخته است.
  6. هزینه بازدید سرچ فن نسبت به تبلیغات کلیکی گوگل بسیار ارزانتر است.
  7. در تمام طول مدت اجرای بازدیدها سایت شما مانیتور شده و تحت رصد قرار میگیرد.
فهرست