بازدید واقعی از گوگل

بازدید واقعی سایت از گوگل فقط با موبایل

سرچ فن تنها شرکت ارائه کننده بازدید ارگانیک یا بازدید واقعی سایت توسط نیروی انسانی از دستگاه موبایل و اینترنت دیتا است.تیم سرچ فن با هدف کمک به کسب و کارهای اینترنتی بنیان گزاری شده است. این شرکت با داشتن نیروی انسانی در سراسر ایران، از طریق اجرای بازدید واقعی از  گوگل روی سایت شما، به کسب و کارتان کمک کند. افزایش ترافیک سایت از گوگل را روی سایت خود تجربه کنید.

اگر به دنبال راهی درست برای افزایش بازدید واقعی سایت خود هستید سرچ فن به شما کمک میکند. امروز اولویت گوگل وب مستر بر بازدیدهای موبایل از سایتها است. با استفاده از خدمات ارزنده سرچ فن، سایت مورد نظر به صورت اصولی بازدیدهای واقعی موبایل، از موتور سرچ گوگل دریافت مینماید. با این کار شاخص ویزیت سایت بیشتر از پیش باشد.

نکاتی در مورد اجرای بازدید واقعی سایت از گوگل توسط سرچ فن:

پیش از آشنایی با پلنها به این نکته توجه فرمایید. تمام IP های بازدید کننده در طی یک شبانه روز یکتا و غیرتکراری هستند. دلیل آن هم این است که بازدیدها به صورت ارگانیک و توسط نیروی انسانی از سراسر کشور انجام میشود. خبر خوب اینکه به ازای هر یک عدد بازدید ما حد اقل 5 دقیقه در سایت شما مهمان هستیم.

برای اجرای بازدیدها ، محدودیتی در تعداد کلمات کلیدی شما وجود ندارد. مثلا میتوانید با سفارش یک پلن نقره ای، طلایی یا VIP روی کلمات کلیدی متعدد خود بازدید بگیرید. با طرحهای پیشنهادی سرچ فن آشنا شوید.

طرح نقره ای
افزایش ترافیک سایت | ورودی از گوگل | هزار بازدید ارگانیک

بازدید ارگانیک طرح نقره ای

افزایش بازدید سایت : در طرح نقره ای

تعداد 1000 بازدید انسانی با سرچ کلمه کلیدی از گوگل ، فقط موبایل و فقط اینترنت دیتا و 5 دقیقه ماندن روی سایت شما انجام میشود.
مبلغ بازدید نقره ای : یک ملیون و پانصد هزار تومان
مدت اجرای پروژه بین 10 تا 15 روز
مدت اجرای ترافیک ارگانیک روی سایت شما میتواند بسته به وضعیت کنونی سایتتان متغیر باشد. برای تنظیم مدت زمان اجرا لازم است حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طرح نقره ای بازدید واقعی : 1000 بازدید طی 10 تا 15 روز ، یک میلیون و پانصد هزارتومان

یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین

تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

طرح طلایی
افزایش ترافیک سایت | ورودی از گوگل | دو هزار و پانصد بازدید ارگانیک

بازدید ارگانیک سایت طرح طلایی

افزایش بازدید ارگانیک طرح طلایی دومین پلان از پلانهای پیشنهادی سرچ فن برای انجام بازدید واقعی انسانی روی سایت شماست.لازم به ذکر است که پلان های بازدید واقعی سرچ فن از نظر کیفیت با یکدیگر تفاوتی ندارند. همه بازدیدها توسط نیروی انسانی و به واسطه گوشی همراه و فقط با اینترنت دیتا از سراسر ایران انجام میشود.

تفاوت پلانها فقط در تعداد بازدیدها و همچنین مدت زمان اجرای آنهاست. در بازدید انسانی طرح طلایی 2500 بازدید با 5 دقیقه ماندن در سایتتان برای شما انجام میشود. هر بازدید طرح طلایی نسبت به طرح نقره ای 300 تومان ارزانتر است.در واقع بازدید ارزانتر طرح طلایی به شما امکان سفارش تعداد بیشتر بازدید را میدهد.
مبلغ بازدید طلایی انسانی : سه ملیون تومان
مدت اجرای بازدید گوگلی یا همان بازدید با سرچ از گوگل طلایی : 20 تا 35 روز است که بسته به وضعیت کنونی سایت شما متغیر میباشد. برای زمان اجرا لازم است بعداز واریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طرح طلایی بازدید واقعی روی سایت : 2500 بازدید گوگلی انسانی، طی 20 تا 35 روز ، سه میلیون تومان –

طرح طلایی = 2 طرح نقره ای + 500 بازدیدرایگان

یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین

تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

طرح VIP
افزایش ترافیک سایت | ورودی از گوگل | پنج هزار بازدید ارگانیک

بازدید ارگانیک سایت طرح VIP

کاملترین پلان پیشنهادی شرکت سرچ فن برای سایتهایی که نیاز به افزایش ترافیک ارگانیک دارند پلان بازدید موبایلی VIP است.این پلن با دو پلن نقره ای و طلایی از نظر کیفیت تفاوتی ندارد.همه بازدیدهای گوگلی سرچ فن به واسطه موبایل و از اینترنت دیتا با پنج دقیقه ماندن در سایتتان انجام میشود.تنها تفاوت پلن وی آی پی با دو طرح دیگر در تعداد بازدیدهای ارگانیک است که با افزایش تعداد سفارش میتوانید مبلغ کمتری به ازای هر بازدید پرداخت نمایید.
در قرارداد بازدید VIP تعداد 5000 بازدید انسانی با سرچ کلمه کلیدی شما در گوگل روی سایت شما اجرا میشود. مدت حدودی آن بین 30 تا 50 روز است.در این طرح نیز مدت زمان اجرای بازدیدها میتواند متناسب با سایت شما متغیر باشد. حتما در خصوص مدت اجرای بازدیدها بعد از واریز وجه با کارشناسان ما مشورت نمایید.
مبلغ اجرای طرح طلایی برای 5000 بازدید 5 میلیون تومان است.

طرح VIP = دو طرح طلایی + یک میلیون تومان تخفیف

و یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین

تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

فهرست