بازدید واقعی از گوگل

بازدید واقعی سایت از گوگل فقط با موبایل

سرچ فن تنها شرکت ارائه کننده بازدید ارگانیک یا بازدید واقعی سایت توسط نیروی انسانی از دستگاه موبایل و اینترنت دیتا است.تیم سرچ فن با هدف کمک به کسب و کارهای اینترنتی بنیان گزاری شده است. این شرکت با داشتن نیروی انسانی در سراسر ایران، از طریق اجرای بازدید واقعی از  گوگل روی سایت شما، به کسب و کارتان کمک کند. افزایش ترافیک سایت از گوگل را روی سایت خود تجربه کنید.

اگر به دنبال راهی درست برای افزایش بازدید واقعی سایت خود هستید سرچ فن به شما کمک میکند. امروز اولویت گوگل وب مستر بر بازدیدهای موبایل از سایتها است. با استفاده از خدمات ارزنده سرچ فن، سایت مورد نظر به صورت اصولی بازدیدهای واقعی موبایل، از موتور سرچ گوگل دریافت مینماید. با این کار شاخص ویزیت سایت بیشتر از پیش باشد.

نکاتی در مورد اجرای بازدید واقعی سایت از گوگل توسط سرچ فن:

پیش از آشنایی با پلنها به این نکته توجه فرمایید. تمام IP های بازدید کننده در طی یک شبانه روز یکتا و غیرتکراری هستند. دلیل آن هم این است که بازدیدها به صورت ارگانیک و توسط نیروی انسانی از سراسر کشور انجام میشود. خبر خوب اینکه به ازای هر یک عدد بازدید ما حد اقل 5 دقیقه در سایت شما مهمان هستیم.

برای اجرای بازدیدها ، در تعداد کلمات کلیدی شما نکته ای وجود دارد. مثلا میتوانید با سفارش یک پلن نقره ای حداقل و حداکثر سه کلمه کلیدی ، برای پلن طلایی حداقل سه کلمه و حداکثر پنج کلمه کلیدی و  یا برای پلن VIP حداقل سه و حداکثر هفت کلمه کلیدی انتخاب کنید. برای بیشتر از هفت عبارت کلیدی لازم است دو طرح را همزمان شارژ فرمایید. با طرحهای پیشنهادی سرچ فن آشنا شوید.

افزایش ترافیک سایت | ورودی از گوگل | هزار بازدید ارگانیک

بازدید ارگانیک طرح نقره ای

افزایش بازدید سایت : در طرح نقره ای

تعداد 1000 بازدید انسانی با سرچ کلمه کلیدی از گوگل ، فقط موبایل و فقط اینترنت دیتا و 5 دقیقه ماندن روی سایت شما انجام میشود.
مبلغ بازدید نقره ای : یک میلیون و پانصد هزار تومان
مدت اجرای پروژه بین 10 تا 15 روز- تعداد کلمات کلیدی حداقل سه و حداکثر سه
مدت اجرای ترافیک ارگانیک روی سایت شما میتواند بسته به وضعیت کنونی سایتتان متغیر باشد. برای تنظیم مدت زمان اجرا لازم است حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طرح نقره ای بازدید واقعی : 1000 بازدید طی 10 تا 15 روز ، یک میلیون و پانصد هزارتومان

یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین

تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست