ثبت ریچ اسنیپت

ثبت ریچ اسنیپت

تجربه ستاره دار بودن درنتایج گوگل
ثبت ریچ اسنیپت در سایت دلیل اصلی ستاره دار شدن سایت در بین نتایج گوگل است.

ثبت ریچ اسنیپت روی محصولات و مقالات سایت چه کمکی میکند؟ اینکه یک سایت در نتایج گوگل به صورت ستاره دار نمایش داده شود . به دیدگاه ها یا همان rich snippet های ثبت شده روی  وب سایت بستگی دارد. مرتبط بودن محتوای دیدگاه های گذاشته شده با کلمات کلیدی شما میتواند به سئوی سایت شما کمک کند. گرفتن 5 ستاره در هر دیدگاه باعث میشود گوگل سایتتان را در نتایج ستاره دار نمایش دهد. همه مواردی که گفته شد از جمله خدماتی است که شرکت سرچ فن به شما ارائه میکند.

علاوه بر این مستمر بودن ثبت ریچ اسنیپتها به گوگل این سیگنال را میدهد که همه محصولات یا مقالات سایت شما مورد تعامل کاربران است . موتور سرچ گوگل ثبت دیدگاه توسط کاربران را مهم تلفی میکند. صفحاتی که امکان ثبت نظر و امتیاز دهی دارند از نظر گوگل اهمیت بیشتری دارند. ما در ثبت ریچ اسنیپت به شما 5 ستاره میدهیم. درعین حال یک کامنت مثبت که دارای کلمات کلیدی شماست برایتان ثبت میکنیم. در تعداد سفارش ثبت ریچ اسنیپ هیچ محدودیتی وجود ندارد. نابراین با سفارش ثبت دیدگاه به ارتقای محتوای سایت خود کمک کنید.
نحوه سفارش ثبت rich snippet روی سایت در کادر روبرو :

سفارش ثبت ریچ اسنیپت

سرچ فن تعداد متناسی از دیدگاه (به انگلیسی : rich snippet) را در قسمت مقالات یا محصولات سایت شما ایجاد مینماید.اگر سایت شما اصلا دیدگاهی ندارد و یا تعداد آن باب میل شما نیست.همین حالا باما تماس بگیرید. با ثبت ریچ اسنیپت روی سایتتان به غنی شدن محتوای خود کمک کنید.

برای ثبت ریچ اسنیپت، سرچ فن با داشتن گروه بزرگی از متخصصان به شما کمک میکند تا امکان ستاره دار نمایش داده شدن در گوگل را افزایش دهید.

هر 300 ، rich snippet با قید کلمات کلیدی شما در همان دیدگاه  300000 تومان است.

برای سفارش و خرید ثبت دیدگاه روی محصولات یا مقالات :

و یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین و تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

فهرست