افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت چیست؟100%

100%

افزایش ترافیک سایت به معنی بالابردن تعداد ورودیهای یک وبسایت است. بیشتر شدن بازدید سایت امکان رشد رتبه در نتایج گوگل را فراهم میکند اما چطور؟

روش های مختلفی برای انجام ای کار وجود دارد. پیش از رسیدن به معرفی روش ها، ببینیم که بازدیدها چطور روی وبسایت تاثیر میگذارند و چرا باید از آنها کمک گرفت؟

هر وبسایت به صورت عادی تعداد مشخصی بازدید روزانه از منابع مختلف دریافت میکند. متناسب با وسعت وبسایت و دیجیتال مارکتینگ انجام شده روی آن، رقم ورودیها بیشتر و بیشتر میشود. پس هر چه وبسایتی مخاطب پسندتر و قدرتمند تر باشد،  ورودی و فروش بیشتری هم خواهد داشت.

در این حالت موتورهای جستجو مثل گوگل تلاش میکنند که مخاطب خود را به بهترین وبسایتها نزدیک کنند و رنک بهتری به چنین سایتهایی میدهند.

حالا با یک مهندسی معکوس متوجه میشویم که اگر سایتی ترافیک بیشتری دریافت کند، روی گوگل تاثیر مثبت گذاشته و به تدریج رتبه بهتری بین نتایج جستجو کسب میکند.

نتیجه افزایش ترافیک سایت از منابع مختلف:

1) افزایش نرخ CTR
2) کاهش bounce rate
3) تاثیر مستقیم روی الگوریتم کبوتر و موش خرما
4) افزایش رتبه در نتایج گوگل طی زمان
5) داشتن کاربر آنلاین در هر زمان از شبانه روز
6) بیشتر شدن توجه گوگل به وبسایت با زیاد شدن بازدیدکنندگان موبایلی
7) ارسال سیگنال مخاطب پسند بودن متادیسکریپشن به گوگل
8) افزایش اعتبار صفحه PA
9) افزایش اعتبار دامنه DA
10) بالابردن ورودی ارجاعی
11) تاثیر مستقم بر Link juice و استفاده از اعتبار سایتهای منتشرکننده رپورتاژ
12) بالا بردن بازدید سایتها و صفحاتی که هنوز ایندکس نشده اند.
13) تاثیر بر افزایش داده های گردآوری شده گوگل از کروم، فایرفاکس و غیره
14) افزایش احتمال نمایش وبسایت در گوگل دیسکاور
15) آماده سازی وبسایت برای ایندکس شدن و عادی سازی جذب ترافیک گوگلی
16) افزایش بودجه جذب review
17) افزایش رتبه در نتایج سرچ در مواردی با نام مشابه
18) تثبیت لوکیشن ثبت شده و جلوگیری از حذف آن
19) امکان قرار گرفتن در پیشنهادات گوگل Auto Compelete
20) امکان قرار گرفتن در لیست پیشنهادات گوگل Related searches
21) امکان برندسازی و تبلیغات حشره ای نام برند
22) رزور کلمه کلیدی برای شما . هر کلمه کلیدی فقط یک مشتری
23) کارشناسی وبسایت پیش از شروع بازدید توسط سرچ فن و تهیه جدول بازدید با توجه به نتایج کارشناسی

6 مدل افرایش ترافیک سایت پیشنهادی سرچ فن100%

100%

هر شش نوع بازدیدی که از ما در شرکت سرچ فن اشتراک میگیرید قابل تبدیل به بازدید تعاملی است. بازدید تعاملی نوعی بازدید است که گوگل به آن توجه ویژه ای دارد و شخص بازدید کننده علاوه بر دیدن وبسایت، روی وبسایت تعامل یا اکشن انجام میدهد. برای آشنایی با طرح های تعاملی اینجا کلیک کنید.

راهنمای انتخاب افزایش ترافیک سایت100%

100%

ویژگی خدمات افزایش ترافیک سایت100%

100%
 1. بازدیدکنندگان سرچ فن با یکی از شش روش بالا وارد وبسایت شما میشوند.
 2. پنج دقیقه از وبسایت بازدید میکنند.
 3. بازدیدها صرفا بوسیله تلفن همراه انجام میپذیرد.
 4. اینترنت دیتا مورد استفاده قرار میگیرد.
 5. پروسه اجرا کاملا ارگانیک است.
 6. افراد در سراسر ایران پراکنده هستند.

دانلود تعرفه خدمات سرچ فن100%

100%

ارسال تعرفه سرچ فن به دوستان:100%

100%
تصویر تزئینی برای صفحه معرفی افزایش ترافیک سایت

02126244986

کارشناسی وب سایت شما برای شروع خدمات
پیش از شروع بازدیدها، وبسایتتان را بررسی و کارشناسی میکنیم. مطابق با وضیعت وبسایت برای شما جدولی از چگونگی توزیع بازدیدها در هر روز تهیه میکنیم. این جدول پیش از شروع اجرای بازدیدها به تایید شما میرسد. شما میتوانید در سایت سرچ فن ثبت نام کنید. کارشناسان ما با شما در تماسند.
ثبت نام

32 دیدگاه. Leave new

 • Nima Bahmani
  دی 17, 1402 12:08

  من دومین باره از خدماتتون برای ارتقا کسب و کار آنلاینی که دارم استفاده میکنم باید بگم تا به این لحظه نتایج خوبی برام داشته و بازخورد مثبتی ازش گرفتم ممنون از شما و تیم باتجربتون.

  پاسخ
 • رضا قاسمی
  دی 19, 1402 11:09

  سلام من خدمات مربوط به افزایش ترافیک سایت رو چند مدت پیش ازتون دریافت کردم خیلی از نتیجه کار راضیم و بسیار عالی بود عملکردتون … خواستم بدونم برای شناساندن کسب و کار آنلاین کدومیک از خدماتتون میتونه بیشترین بازدهی رو داشته باشه در این خصوص ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین تشکر.

  پاسخ
 • من با توجه به تجاربی که باهاتونه میخوام از بخش افزایش ترافیک سایت برای ارتقا کسب و کار آنلاینم استفاده کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم … میزان بازدهی این مورد بیشتر برای چه نوع شغلهای آنلاینی کاربردش بیشتر و موثرتره ؟ ممنون.

  پاسخ
 • محمود
  دی 29, 1402 20:50

  افزایش ترافیک سایت رو چند ماه پیس دریافت کردم ازتون بسیار خوب بود راضی بودم تونستم اون نتیجه دلخواهم رووبگیرم الان میخوام بدونم کدومیک از خدماتتون مناسب کسب و کارهای آنلاین هستش جوری که کسب و کارم شناسونده بشه به دیگران ؟ ممنون میشم توضیح بفرمایین.

  پاسخ
  • سلام . لطفا از کارشناسان سرچ فن مشاوره بگیرید . می تونید باشماره داخل سایت تماس بگیرید.

   پاسخ
 • یاسین احمدی
  بهمن 3, 1402 20:35

  سلام من تازه یه وبسایت کسب و کار آنلاین باز کردم ولی نمیدونم برای ارتقا کسب و کارم باید از کجا شروع کنم و چه خدماتی رو از شما دریافت کنم که بیشترین بهره وری رو داشته باشه برام … امکان مشاوره در این مورد با کارشناساتون هستش ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

  پاسخ
 • به نظرم بیشترین تاثیر از میان مجموعه خدمات ارائه شده توسط سرچ فن مربوط به مورد افزایش ترافیک سایته من بشخصه خیلی برام موثر افتاد این مورد … به همه توصیه میکنم جتما تجربه کنن این مورد از خدمات سرچ فن رو … واقعا به کارشون ایمان دارم … سرچ فنی ها واقعا حرف ندارن.

  پاسخ
 • من چند مدت سایتتون رو زیر نظر دارم بسیار عملکردتون قابل تحسینه و این از مجموع بازخوردهایی که مشتریاتون ازتون گرفتن براحتی میشه فهمید … من میخوام افزایش ترافیک سایت رو ازتون دریافت کنم و منم به جمع کسانی بپیوندم که راضی بودن از عملکردتون.

  پاسخ
 • داوودنژاد
  بهمن 18, 1402 13:03

  سلام شما در خصوص اینکه ما برای ارتقا سایتمون نیاز به کدوم خدمات شما داریم و اینکه کدومیک از خدماتتون بیشترین بازخورد مثبت رو ایجاد میکنه آیا مشاوره میدین به کاربرانتون ؟ و مهمتر اینکه خدمات و پشتیبانی بعد از ارائه خدماتتون به مشتری در صورت مواجهه با مشکل ارائه خواهین داد یا خیر ؟ ممنون.

  پاسخ
 • من مدتهاست دنبال جایی میگردم که معیارهای لازم رو برای انجام خدماتی در این سطح داشته باشه و خوشبختانه با توجه به نظرات کاربرانتون و با توجه به توضیحاتی که در زمینه خدماتتون دادین به این باور رسیدم که سرچ فن همون جاییه که باید بهش مراجعه کرد یقینا … من افزایش ترافیک سایت رو میخوام ازتون دریافت کنم به امید نتیجه دلخواهی که مدنظرمه … ممنون.

  پاسخ
 • فرید کریمی
  بهمن 21, 1402 11:40

  سلام شما پشتیبانی بعد از فروش هم دارین در خصوص خدماتی که به مشتریاتون ارائه میدین ؟ چون ممکنه بعلت عدم آشنایی کافی با نوع خدماتتون در طول مدتی که ازتون خدمات دریافت میکنیم سوالات و شبهاتی برامون پیش بیاد که نیاز به راهنمایی داشته باشیم.

  پاسخ
  • سلام جناب کریمی . بله سرچ فن تا اتمام خدمات در کنار مشتری هست و رضایت مشتری ها برای سرچ فن مهم

   پاسخ
 • وحید عظیم نژاد
  بهمن 24, 1402 13:41

  من نمونه های مشابه این خدمات رو پارسال در یکی از سایتهای اینترنتی تجربه کردم اما تقریبا اون نتیجه دلخواهی که انتظار داشتم رو نگرفتم تا اینکه با سرچ فن و تیمش آشنا شدم و باید بگم تو کارشون واقعا تجربه حرف اول رو میزنه من کاملا از نتیجه کار (افزایش ترافیک سایت) راضیم و نتایج بسیار خوبی ازش گرفتم استفاده از خدمات سرچ فن رو پیشنهاد میدم به همه دوستان.

  پاسخ
  • جناب عظیم نزاد
   تشکر بابت کامنتتون
   ورودی به وبسایتها تا این لحظه در شش روش خدمت عزیزان ارائه میشه.
   در خدمتتون هستیم

   پاسخ
 • افزایش ترافیک سایت رو من به نظرم بازدهی و نتایجش بسیار بهتر از سایر خدماتی از این دست هست که تجربه ش کردم من بسیار راضیم و نتایج بسیار خوبی برام داشت پیشنهادشو به همه میدم از مجموعه خوب سرچ فن هم تشکر میکنم.

  پاسخ
 • من دو بار تا حالا از خدماتتون استفاده کردم یکیش ثبت مکان در گوگل بود یکیشم افزایش ترافیک سایت که اولیش بسیار برام اثرگذار بود تو معرفی کسب و کار آنلاینم دومیشم نقش مکمل رو داشت برام و در نهایت ترکیب هین دو تا سبب شد من اینجا بیام و کامنت تشکر بذارم براتون ‌.. موفق باشین.

  پاسخ
 • من از طریق یکی از دوستانم با سایت شما آشنا شدم بحق که نظیر ندارین تو کارتون کاش زودتر آشنا میشدم با شما و مجموعتون … من سومین باره که از تجربیاتتون استفاده میکنم هر بار بهتر از قبل میبینمتون … توصیه میکنم افزایش ترافیک سایت رو حتما برای یکبار هم که شده تجربه کنن دوستان … چون میتونه خیلی کمک کنه به بهتر شناسانده شدن کسب و کار و فعالیت های بر بستر وب.

  پاسخ
 • من معتقدم کار رو باید به کاردان سپرد تا بشه به نتیجه و برآیندش مطمئن بود و من سرچ فن و گروهش رو از این نظر مناسبترین میدونم افزایش ترافیک سایت خیلی برام موثر افتاد و من قدردان مجموعه سرچ فن هستم.

  پاسخ
 • روی هم رفته میسه گفت سرچ فن ترکیب خدماتش و نحوه انجام سفارشات مشتری و نظم و دقت در انجامشون از بقیه جاهای دیگه بهتر و سرآمدتره من افزایش ترافیک سایت رو به همه پیشنهاد میدم برای من و شناساندن حرفه م بسیار موثر افتاد تشکر از مجموعه سرچ فن.

  پاسخ
 • سلام من با توجه به توضیحاتی که در خصوص افزایش ترافیک سایت دادین تصمیمم برای سفارش از شما قطعی شد فقط میخواستم بدونم برای معرفی کسب و کار آنلاینم این مورد بهتره و یا ثبت مکان در گوگل ؟ چون من تازه سایت زدم و میخوام بدونم کدومش برام بازدهیش بهتره … ممنون.

  پاسخ
 • من افزایش ترافیک سایت رو چند وقت پیش از سزچ فن دریافت کردم و باید بگم ارزش هزینه کردن با هر رنج قیمنی رو داره چون بازدهی فوق العاده ای داشت برام به نظرم هزینه کردن در درجه دوم اهمیته و اصل و مبنا بر میزان تجربه ست که خوشبختانه سرچ فن عالی عمل کرده تا به الان … تشکر.

  پاسخ
 • افزایش ترافیک سایت برای من بازدهی مناسبی داشته در کل … میشه گفت یکی از خدمات موثر با کارابی بسیار بالاست برای همه و به نظرم ارزش یبار تجربه کردنش رو حتما داره البته اگه بازدید ها واقعی باشه . وگرنه خیلی جاها با رباط بازدید می کنن .

  پاسخ
 • خدمات مربوط به افزایش ترافیک سایت رو به همه پیشنهاد میدم چون میزان بازخورد این عملکرد، در حدی هستش که از هر نظر ارزش یکبار تجربه کردنش رو داره خصوصا برای اونایی که دنبال بهتر شناسانده شدن وبسایتشون به دیگران هستن.

  پاسخ
 • افزایش ترافیک سایت رو به نظرم هر صاحب کسب و کار آنلاینی باید تجربه ش کنه … بسیار کارایی و نتایج درخشانی رو با خودش به همراه میاره برای صاحبین مشاغل آنلاین … از زحمات بی دریغ تیم سرچ فن کمال تشکر رو دارم.

  پاسخ
 • من ثبت مکان در گوگل رو یکبار تجربه کردم چند ماه پیش … باید بگم خیلی نتایج درخشانی برام به همراه آورد … باعث شناسانده شدن کسب و کار آنلاینی که راه انداخته بودم شد … الانم میخوام افزایش ترافیک سایت رو دریافت کنم امیدوارم نتایجش به خوبی همون نتایج ثبت مکان در گوگل باشه برام … تشکر از سرچ فن و مجموعه خوبش.

  پاسخ
 • پیمان اصلانی
  فروردین 14, 1403 08:38

  از طریق یکی از دوستانم با مجموعتون آشنا شدم ظاهرا همون جایی هستش که من مدتهاست دنبالش بودم خواستم بدونم برای بالا بردن آمار بازدید سایت باید از کجا شروع کنم ؟ و اینکه کدومیک از این 6 طرح پیشنهادی میتونه کاراتر باشه نسبت به بقیه ؟ یا اینکه لزوما باید هر 6 مورد رو ازتون سفارش بدیم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

  پاسخ
 • محمد اصلانی
  فروردین 25, 1403 17:58

  سلام توضیحات این بخش خیلی کامل و جامعه و من ترغیب شدم ازتون دریافت کنم این مورد رو … ولی قبلش میخواستم بدونم با افزایش ترافیک سایت میشه این امید رو داشت که بازدید کنندگان وبسایتم بصورت واقعی زیاد شن ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

  پاسخ
  • سلام . آقای اصلانی عزیز . وقتی سایت شما رنک و رتبه بهتری در گوگل کسب کنه . قاعدتا بازدید های بیشتری هم میگیره .

   پاسخ
 • جاهای زیادی هستن که این خدمات رو ارائه میدن ولی از باب کیفیت ارائه، به نظرم تیم سرچ فن یک سر و گردن بالاتر از بقیه ست لااقل نسبت به اون چند جایی که من قبلا تجربشون کردم … میخوام بدونم با افزایش ترافیک سایت امکان اینکه وبسایتم ویوو و بازدید بیشتری بخوره وجود داره ؟ و سوال مهمتر اینکه من اگه بخوام وبسایتم در صفحه اول گوگل ظاهر بشه چه مدت زمان طول میکشه به این هدف برسم ؟ ممنونم از شما.

  پاسخ
 • سیاوش محبی
  فروردین 31, 1403 15:43

  من افزایش ترافیک سایت رو بسیار عالی میبینم و معتقدم ارزش یکبار تجربه کردن رو حتما داره … تیم سرچ فن کارشون خیلی درسته و خوشبختانه فراتر از سطح انتظارم عمل کردن … میخواستم بدونم کدومیک از خدماتتون میتونه از نظر بازخورد و تاثیر، مکمل افزایش ترافیک سایت باشه تشکر بابت وقتی که برای جواب میذارین.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست