طرح سی تیپس سئو

طرح سی تیپس سئو

آشنایی با طرح سی تیپس سئو : طرح سی تیپس سئو طرحی است که شرکت سرچ فن با هدف کمک به سئوی سایتها راه اندازی کرده است. در واقع این طرح به شما کمک میکند تا اشکالات بنیادی سایتتان را شناسایی و رفع کنید. اجرای آن به همراه،  افزایش ترافیک سایت رنک و رتبه سایتتان در گوگل را بهبود میبخشد. در این صفحه با خدماتی که طی طرح نامبرده دریافت میکنید آشنا شوید.

شناسایی و استخراج ایرادات سایت در طرح سی تیپس سئو

کارشناسان سئو در شرکت سرچ فن وب سایت شما را بررسی مینمایند. با به کارگیری دانش روز در این زمینه و همچنین تجربه کافی سایتتان از همه نظر وارسی میشود. پس از استخراج ایرادات سایت ، مستندی تهیه و ارائه میگردد. شناسایی مشکلات وبسایت به تنهایی کمکی نمیکند ، پس ما راهکارهای درست و اصولی برای اجرای موارد سئو را به شما اعلام میکنیم.

ارائه راهکار و همراهی در حین اجرای سی تیپس سئو

برای اینکه بتوانید  رنک بالا و مورد نظر خود را پیدا کنید ، لازم است همه موارد را گام به گام و به نحو صحیح پیاده سازی کنید.اگر آشنایی کامل با آن دارید موارد را به درستی پیش ببرید. در غیر این صورت سرچ فن با تمام تخصص و تمرکز به همه سوالات شما در خصوص موارد ارائه شده در سی تیپس پاسخ میدهد.ما همراه شماییم.

 

موارد کمک کننده به رنک و رتبه

سرچ فن با توجه به تخصص خود مواردی را به شما از نظر سئو اعلام میکند که تاثیر مستقیم در رتبه بندی سایت شما دارد و به واسطه متخصصانی که در این زمینه دارد تا پایان اجرای مراحل از شما پشتیبانی میکند.ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که آیا موارد هاست و سرور هم بررسی میشود؟ بله همه عوامل تاثیر گذار بر رنکینگ سایت بررسی میشود.

search

چرا سی تیپس سرچ فن؟

شرکت سرچ فن با داشتن سابقه طولانی در خصوص مطالعه الگوریتمهای گوگل این امکان را دارد که تخصصی ترین نکات سئو در خصوص فعالیت شما را به همراه راهکارهای درست در قالب سی مورد به شما ارائه نماید. چنانچه بیش از سی مورد سئو در سایت شما رویت شود لازم است پکیج مجدد شارژ شود.

مدت زمان اجرای هر طرح سی تیپس سئو بین یک هفته تا یک ماه است.طرح سی تیپس سئوی خود را به ما بسپارید تا بهترین نتیجه را از اجرای آن بگیرید.

ممکن است پیش از خرید طرح سی تیپس سئو نیاز به مشاوره با کارشناسان ما داشته باشید.

تعرفه پلن سی تیپس سئو
مدت حدودی ارائه یک هفته تا یک ماه
پشتیبانی در تمام مدت
مبلغ یک طرح : 8500000 تومان
پرداخت فقط یک بار

همین حالا با ما تماس بگیرید.100%
100%

02126244986

طرح سی تیپس سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست