کی میدونه شما کجایید؟ گوگل مپ

کی میدونه کسب و کار شما کجاست و شما کجایید؟

نحوه اضافه کردن یک مکان در نقشه گوگل:

ثبت مکان در گوگل : با گسترده تر شدن دنیای اینترنت همه به دنبال این هستند که قبل از رفتن به هر جایی ،مکان آن را روی نقشه گوگل چک کنند. بنابراین مهم است که چگونگی ثبت مکان مغازه، مطب ، فروشگاه آنلاین و … خود را بدانیم.چند راهکار وجود دارد تا مکان کسب و کار خود را در گوگل ثبت کنید. همچنین شما میتوانید مرور ( به لاتین : review ) بیشتر دریافت کنید. کارشناسان سرچ فن به راحتی مکان کسب و کار شما را در نقشه گوگل به ثبت میرسانند که تا کمترین زمان در سایر برنامه های نقشه ای نیز ، به نمایش در بیاید.برای انجام این کار لازم است شما مراحل زیر را طی کنید. نحوه اضافه کردن یک مکان در نقشه گوگل به صورت زیر است.

  • 1- آدرس دقیق محل کسب و کار خود را آماده کنید
  • 2- شماره تماس، آدرس وب سایت و ساعات کاری محل کسب و کار خود را مکتوب کنید.
  • 3- نامی که میخواهید آدرس شما با آن پیدا شود را انتخاب کنید. مثلا شرکت سرچ فن میخواهد با نام “بازدید ارگانیک” و یا با نام “سرچ فن” در سرچ گوگل مپ نمایش داده شود. ما به شما پیشنهاد میکنیم که نام مورد انتخاب شما همان اسم کسب و کارتان باشد مثلا “مطب دندانپزشکی دکتر سرچ فن”
  • 4-کلیه این اطلاعات را به تیم سرچ فن ارائه کنید تا گوگل مپ شما را ایجاد کنند.

ثبت مکان کسب و کار در گوگل مپ چقدر زمان میبرد؟

بسته به سایت شما میتواند مدت زمان نمایش محل کسب وکار شما روی نقشه گوگل ، از چند ساعت تا حتی چندین ماه متفاوت باشد اما شرکت سرچ فن با داشتن اکانتهای مخصوص ثبت آدرس این بازه زمانی را به حداقل برساند. برای آشنایی با نحوه ثبت مکان در گوگل مپ با کارشناسان شرکت سرچ فن در ارتباط باشید.

چطور در نتایج سرچ گوگل ستاره دار شویم؟

علاوه بر اینها تیم سرچ فن در زمینه ثبت مرور در گوگل و ستاره دار شدن در گوگل مپ نیز میتواند شما را یاری کند. اگر دنبال راهکار افزایش تعداد مرورها در نقشه گوگل هستید ما این کار را برای شما انجام میدهیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست