سفارش ورودی گوگل

سفارش ورودی گوگل

سفارش ورودی گوگل

اگر تمایل دارید تعداد ورودیهای گوگل به سایتتان را افزایش دهید :با سفارش ورودی گوگل به سرچ فن نتیجه بگیرید. شرکت سرچ فن با داشتن نیروی انسانی در سراسر ایران میتواند تعداد ورودیهای کاربران به سایت شما را افزایش دهد.

نکات قابل توجه قبل از سفارش ورودی گوگل :

 

افزایش ترافیک سایت یک فرآیند تدریجی است :

تیم بزرگ سرج فن ، با استفاده از نظر کارشناسان سئو روند تدریجی را برای افزایش ترافیک سایت شما در نظر میگیرد. گوگل نیز با تدریجی بودن افزایش ورودیها . به روند بازدید ارگانیک انجام شده روی سایتتان حساسیت مثبت نشان میدهد. عدم توجه به این امر مهم میتواند نتایج مثبتی روی سایت نداشته باشد .

برای نتیجه دادن سفارش ورودی گوگل . صبور بودن برای گرفتن نتیجه مناسب کمک میکند.

با خواندن متن زیر با این فرآیند آشنا شوید.

1)انتخاب کلمات کلیدی برای سفارش ورودی گوگل :

اگر تمایل دارید افزایش ترافیک سایت از شرکت سرچ فن دریافت کنید، حتما باید کلمات کلیدی را انتخاب نمایید که سایتتان در آن عبارات. در نتیجه گوگل باشد. چون ورودی نیروهای سرچ فن به سایت شما فقط از طریق گوگل انجام میشود. در خصوص کلماتی که در نتایج گوگل نیستید لازم است با پشتیبان خود در سرچ فن مشورت کنید.

2) تعدد کلمات کلیدی و صفحات سایت شما:

لازم است کلمات کلیدی متنوع را برای سفارش ورودی از گوگل انتخاب کنید. در واقع ، گوگل به سایتهایی که فقط یک عبارت کلیدی جذاب دارند اهمیتی نمیدهد. علاوه بر این باید کلمات کلیدی خود را روی صفحات مختلف سایت خود توزیع کرده باشید. جمع شدن همه واژه ها روی یک یا دو صفحه از سایت شما باعث عدم رشد سئوی سایتتان خواهد یود.

– برای این مورد چه اقدامی کنید:

کلمات کلیدی را برای ورودی گوگل انتخاب کنید که متنوع باشند. در صفحات مختلف سایتتان کار شده باشند. از گرفتن ورودی گوگل که فقط روی صفحه اول سایت شما فرود آید خود داری کنید.

3) رقابت در صفحه اول گوگل سخت تر است :

تعداد ورودیهایی که برای رقابت در هر صفحه گوگل نیاز دارید متفاوت است. قطعا تعداد ورودی که برای ده سایت اول صفحه یک گوگل نیاز است زیادتر از سایر صفحات گوگل میباشد. برآورد این میزان یک امر تخصصی است که مشاوران سرچ فن در این خصوص شما را راهنمایی میکنند.

4)تعداد بازدید مورد نیاز برای گرفتن رتبه یک گوگل :

مهمترین عامل برای تعیین تعداد بازدید مورد نیاز رقبایی هستند که جلوتر از شما قرار دارند. میزان قدمت سایتهای رقیب و عملکرد آنها در سئو میتواند تاثیر زیادی دراین خصوص داشته باشد.

برای ارزیابی میزان بازدیدهای مورد نیاز حتما با مشاوران سرچ فن در تماس باشید.

برای سفارش ورودی گوگل به صفحه زیر مراجعه کنید تا یکی از پلنهای افزایش ترافیک سایت را انتخاب نمایید:

افزایش ترافیک سایت

2 دیدگاه. Leave new

  • انتخاب كلمه كليدي خيلي مهمه و اگر اشتباه اون كلمه رو انتخاب كني ممكنه سئو سايتت رو خراب كنه

    پاسخ
    • کاملا درسته ، اگر در این زمینه مشکلی دارید میتونید با کارشناسان ما صحبت کنید.02126244986

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست