پلن های افزایش بازدید

پلن های افزایش بازدید

استفاده از افزایش ترافیک سایت یا بازدید واقعی سایت میتواند باعث ارتقای رنکینگ شود.سرچ فن با هدف کمک به سایتها خدمات افزایش ترافیک سایت را ارائه میدهد. این شرکت با داشتن نیروی انسانی در سراسر کشور، از طریق اجرای جستجوی کلمه کلیدیتان در  گوگل و فرود روی سایت شما، به کسب و کارتان کمک میکند.

با استفاده از تخصص سرچ فن به صورت اصولی افزایش ترافیک سایت را تجربه کنید. امروز اولویت گوگل وب مستر بر جستجوهای کاربران موبایل در گوگل است. با استفاده از خدمات متمایز ، سایت مورد نظر بازدیدهای واقعی موبایل، از موتور سرچ گوگل دریافت مینماید. تعداد بازدیدها در هر روز با نظر متخصصان سئو سرچ فن به سمت سایت شما هدایت میشود .

نکاتی در مورد اجرای بازدید ورودی از گوگل توسط سرچ فن:

شرکت سرچ فن در هر بازدید تمام این نکات را مد نظر قرار میدهید. تمام IP های بازدیدکنندگان در طی یک شبانه روز یکتا و غیرتکراری هستند. چون بازدیدها به صورت ارگانیک و توسط نیروی انسانی از نقاط مختلف ایران انجام میشود. خبر خوب اینکه در هر بازدید ما حد اقل پنج دقیقه در سایت شما توقف میکنیم.

برای سفارش بازدیدها ، محدودیتی در تعداد کلمات کلیدی انتخابیتان وجود ندارد. مثلا میتوانید با سفارش یک پلن نقره ای، طلایی یا VIP روی کلمات کلیدی متنوع خود بازدید بگیرید. با طرحهای پیشنهادی سرچ فن آشنا شوید.

بازدید واقعی سایت طرح نقره ای

افزایش ترافیک سایت طرح نقره ای

افزایش بازدید سایت : در طرح نقره ای

تعداد 1000 بازدید انسانی با سرچ کلمه کلیدی از گوگل ، فقط موبایل و فقط اینترنت دیتا و 5 دقیقه ماندن روی سایت شما انجام میشود.
مبلغ بازدید نقره ای : یک ملیون و پانصد هزار تومان
مدت اجرای پروژه بین 10 تا 15 روز
مدت اجرای ترافیک ارگانیک روی سایت شما میتواند بسته به وضعیت کنونی سایتتان متغیر باشد. برای تنظیم مدت زمان اجرا لازم است حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طرح نقره ای بازدید واقعی : 1000 بازدید طی 10 تا 15 روز ، دو میلیون و ششصد هزار تومان

یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین و تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست