افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت

استفاده از افزایش ترافیک سایت یا بازدید واقعی سایت میتواند باعث ارتقای رنکینگ شود.سرچ فن با هدف کمک به سایتها خدمات افزایش ترافیک سایت را ارائه میدهد. این شرکت با داشتن نیروی انسانی در سراسر کشور، از طریق اجرای جستجوی کلمه کلیدیتان در  گوگل و فرود روی سایت شما، به کسب و کارتان کمک میکند.

با استفاده از تخصص سرچ فن به صورت اصولی افزایش ترافیک سایت را تجربه کنید. امروز اولویت گوگل وب مستر بر جستجوهای کاربران موبایل در گوگل است. با استفاده از خدمات متمایز ، سایت مورد نظر بازدیدهای واقعی موبایل، از موتور سرچ گوگل دریافت مینماید. تعداد بازدیدها در هر روز با نظر متخصصان سئو سرچ فن به سمت سایت شما هدایت میشود .

نکاتی در مورد اجرای بازدید ورودی از گوگل توسط سرچ فن:

شرکت سرچ فن در هر بازدید تمام این نکات را مد نظر قرار میدهید. تمام IP های بازدیدکنندگان در طی یک شبانه روز یکتا و غیرتکراری هستند. چون بازدیدها به صورت ارگانیک و توسط نیروی انسانی از نقاط مختلف ایران انجام میشود. خبر خوب اینکه در هر بازدید ما حد اقل پنج دقیقه در سایت شما توقف میکنیم.

برای سفارش بازدیدها ، محدودیتی در تعداد کلمات کلیدی انتخابیتان وجود ندارد. مثلا میتوانید با سفارش یک پلن نقره ای، طلایی یا VIP روی کلمات کلیدی متنوع خود بازدید بگیرید. با طرحهای پیشنهادی سرچ فن آشنا شوید.

طرح نقره ای
بازدید واقعی سایت طرح نقره ای

افزایش ترافیک سایت طرح نقره ای

افزایش بازدید سایت : در طرح نقره ای

تعداد 1000 بازدید انسانی با سرچ کلمه کلیدی از گوگل ، فقط موبایل و فقط اینترنت دیتا و 5 دقیقه ماندن روی سایت شما انجام میشود.
مبلغ بازدید نقره ای : یک ملیون و پانصد هزار تومان
مدت اجرای پروژه بین 10 تا 15 روز
مدت اجرای ترافیک ارگانیک روی سایت شما میتواند بسته به وضعیت کنونی سایتتان متغیر باشد. برای تنظیم مدت زمان اجرا لازم است حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طرح نقره ای بازدید واقعی : 1000 بازدید طی 10 تا 15 روز ، یک میلیون و پانصد هزارتومان

یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین و تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

طرح طلایی
بازدید واقعی سایت طرح طلایی
افزایش ترافیک سایت طرح طلایی

افزایش بازدید ارگانیک طرح طلایی دومین پلان از پلانهای پیشنهادی سرچ فن برای انجام بازدید واقعی انسانی روی سایت شماست.لازم به ذکر است که پلان های بازدید واقعی سرچ فن از نظر کیفیت با یکدیگر تفاوتی ندارند. همه بازدیدها توسط نیروی انسانی و به واسطه گوشی همراه و فقط با اینترنت دیتا از سراسر ایران انجام میشود.

تفاوت پلانها فقط در تعداد بازدیدها و همچنین مدت زمان اجرای آنهاست. در بازدید انسانی طرح طلایی 2500 بازدید با 5 دقیقه ماندن در سایتتان برای شما انجام میشود. هر بازدید طرح طلایی نسبت به طرح نقره ای 300 تومان ارزانتر است.در واقع بازدید ارزانتر طرح طلایی امکان سفارش تعداد بیشتر را میدهد.
مبلغ بازدید طلایی انسانی : سه ملیون تومان
مدت اجرای بازدید گوگلی یا همان بازدید با سرچ از گوگل طلایی : 20 تا 35 روز است که بسته به وضعیت کنونی سایت شما متغیر میباشد. برای زمان اجرا لازم است بعداز واریز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طرح طلایی بازدید واقعی روی سایت : 2500 بازدید گوگلی انسانی، طی 20 تا 35 روز ، سه میلیون تومان –

طرح طلایی = 2 طرح نقره ای + 500 بازدیدرایگان

یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین و تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

طرح VIP
بازدید واقعی سایت طرح vip
افزایش ترافیک سایت طرح VIP

کاملترین پلان پیشنهادی شرکت سرچ فن برای سایتهایی که نیاز به افزایش ترافیک ارگانیک دارند پلان بازدید موبایلی VIP است.این پلن با دو پلن نقره ای و طلایی از نظر کیفیت تفاوتی ندارد.همه بازدیدهای گوگلی سرچ فن به واسطه موبایل و از اینترنت دیتا با پنج دقیقه ماندن در سایتتان انجام میشود.تنها تفاوت پلن وی آی پی با دو طرح دیگر در تعداد بازدیدهای ارگانیک است که با افزایش تعداد سفارش میتوانید مبلغ کمتری به ازای هر بازدید پرداخت نمایید.
در قرارداد بازدید VIP تعداد 5000 بازدید انسانی با سرچ کلمه کلیدی شما در گوگل روی سایت شما اجرا میشود. مدت حدودی آن بین 30 تا 50 روز است.در این طرح نیز مدت زمان اجرای بازدیدها میتواند متناسب با سایت شما متغیر باشد. حتما در خصوص مدت اجرای بازدیدها بعد از واریز وجه با کارشناسان ما مشورت نمایید.
مبلغ اجرای طرح طلایی برای 5000 بازدید 5 میلیون تومان است.

طرح VIP = دو طرح طلایی + یک میلیون تومان تخفیف

و یا می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

  1. واریز وجه به شماره حساب 6274121161171640 به نام نگین صفرآبادی بانک اقتصاد نوین
  2. تصویر واریز را به شماره 09302883855 ارسال فرمایید.

کارشناسان ما روی خط 02126244986 پشتیبان شما هستند.

فهرست